• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilkemtm
  • https://twitter.com/ilkemtm
  • https://www.instagram.com/ilkemtm/

Işıklar Mahallesi Marangoz

Işıklar Mahallesi Mobilya Montaj Servis

      İlke mobilya tamir ve montaj firması olarak İstanbul’un tüm bölgelerine evinizde, ofisinizde bulunan demontaj halindeki mobilyaların, kurulu haldeki mobilyalarınızı demontaj hale getirip başka bir odaya, yapı marketlerden almış olduğunuz mobilyaların veya internet mobilya mağazalarından siparişle evinize getirtmiş olduğunuz hazır mobilyaların titizlikle montaj işlemini yapmaktayız. Demontaj veya montaj işlemi yapılırken ilerleyen zamanlarda oluşabilecek sorunlarında önüne geçmek için gayret göstermeye çalışıyoruz. Bazı mobilyalar kaliteli olurken bazıları ise kalitesiz ürünlerden oluşur. Çalışma hayatımızda bu tür sorunlar genellikle internet mağazalarında hazır satılan modüler mobilyalarda daha sık karşılaşıyoruz. Mobilyalarınızın uzun ömürlü montaj işlemi için firmamız ile iletişime geçerek randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 

   Işıklar Mahallesi Mobilya Tamir Servis

     İlke mobilya montaj tamir servisi olarak İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde mobilya tamiri konusunda hizmet veriyoruz. Mobilyalar yapısı gereği ahşaptan imal olması nedeniyle kolay hasar alabiliyor. Evden eve taşıma hizmeti veren bazı firmalar işlerini gelişi güzel yaptıklarından dolayı geride bir çok sorunlar bırakabiliyorlar. Mobilya tamir işlemi işinde deneyimli ve tecrübeli teknisyenler tarafından dikkatlice yapılmalıdır. İşinde deneyimli olmayan kişiler tarafından yapılan mobilya tamir işlemleri geri dönüşü olmayan hasarlara sebebiyet verebilmektedirler. Mobilyalarınızın kaliteli ve uzun ömürlü tamir işlemi yapılması için konusunda uzman firmamızla iletişime geçerek randevu talebi oluşturabilirsiniz.

   Biz kimiz?

     İlke mobilya tamir montaj servis firmamız 2006 yılından bu yana süregelen faaliyetlerimiz doğrultusunda edinmiş olduğumuz birikimlerimiz ve referanslarımız sayesinde sürekli tesviye ile ödün vermediğimiz kalitemizle bugün yine sizlerleyiz. Tüm çalışmalarımızın estetik, fonksiyonel ve kaliteli olması, gerek ham madde de 1.kaliteyi, gerekse aksesuarlarda kaliteli malzemeler kullanarak sizlerle olan ilişkimizi her geçen gün sağlamlaştırdık. Yerinde verdiğimiz mobilya montaj ve tamir hizmetlerinden dolayı her geçen gün farkımızı ortaya koyduk. Bugün ise bu hırsımız ve irademiz doğrultusunda bir çok alternatif malzeme sunabiliyor, aynı zamanda da görkemli ve uzun ömürlü taleplerinize cevap verebiliyoruz. İlke mobilya tamir montaj servisi olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için çalışma bölgelerimizi geniş kapsamlı olarak arttırmaya devam ediyoruz. Uzun yılların bilgi ve birikimi, şimdi internet ortamında tüm internet kullanıcılarıyla paylaşıyoruz. Sizlerle olan etkileşimimizi arttıran bir web içeriğiyle takipçilerimize ulaşmayı hedefliyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz