• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilkemtm
  • https://twitter.com/ilkemtm
  • https://www.instagram.com/ilkemtm/

Hakkımızda


 2006 yılından bu yana süregelen faaliyetlerimiz doğrultusunda edinmiş olduğumuz birikimlerimiz ve referanslarımız sayesinde sürekli tavsiye ile ödün vermediğimiz, kalitemizle bugün yine sizlerleyiz. Tüm çalışmalarımızın estetik, fonksiyonel ve kaliteli olması, gerek ham maddede 1. kaliteyi, gerekse aksesuar ve kapaklarda, ithal malzem

Hakkımızda     


       2006 yılından bu yana süregelen faaliyetlerimiz doğrultusunda edinmiş olduğumuz birikimlerimiz ve referanslarımız sayesinde sürekli tavsiye ile ödün vermediğimiz, kalitemizle bugün yine sizlerleyiz. Tüm çalışmalarımızın estetik, fonksiyonel ve kaliteli olması, gerek ham maddede 1. kaliteyi, gerekse aksesuar ve kapaklarda, ithal malzemeyi kulanmakla, sizlerle olan ilişkimizi her geçen gün daha da sağlamlaştırdık. Yerinde verdiğimiz servis hizmetlerimizden dolayı, her geçen gün farkımızı ortaya koyduk. Bugün ise hırsımız ve irademiz doğrultusunda bir çok alternatif malzemeler sunabiliyor, aynı zamanda da görkemli ve uzun ömürlü taleplerinize cevap verebiliyoruz.  

      Uzun yılların bilgi ve birikimi, şimdi internet ortamın da tüm internet kullancılarıyla paylaşıyoruz. Sizlerle olan etkileşimimizi artıran bir web içeriğiyle takipcilerimize ulaşmayı hedefliyoruz.
İlke Mobilya Tamir Montaj Servisi

 İlke mobilya resmi iletişim numarası(0212) 648 4661
 ilke mobilya whatsapp  hattı(0532) 565 8307
ilke mobilya e-mail iletişim ilke@ilkemtm.com

Hizmet Bölgelerimiz