• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilkemtm
  • https://twitter.com/ilkemtm
  • https://www.instagram.com/ilkemtm/

Bahçelievler

 bahçelievler mahallesi marangoz cumhuriyet mahallesi marangoz çobançeşme mahallesi marangoz fevzi çakmak mahallesi marangoz hürriyet mahallesi mobilya montaj kurulum ve tamir bakım servisi Bahçelievler Kocasinan Merkez mahallesi marangoz siyavuzpaşa mahallesi marangoz soğanlı mahallesi marangoz şirinevler mahallesi marangoz yenibosna mahallesi marangoz zafer mahallesi marangoz

Bahçelievler Mobilya Tamir Montaj Hizmetlerimiz.

İlke mobilya tamir montaj firması olarak ev ve ofis mobilyaları için Bahçelievler ve mahallelerine marangoz mobilya ve tamir montaj hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ayrıca sizlere daha iyi yardımcı olabilmek için hizmet bölgelerimizi geniş kapsamlı olarak arttırmaya devam ediyoruz.

Başlıca hizmetlerimiz;

Her marka mobilya montaj kurulum ve tamiri

Ankastre mutfak gereçleri montajı

Mutfak dolabı tamiri ve montajı

Çekmece ray değişimi

Sürgülü ray kapaklı elbise dolabı tamiri

Şifonyer çekmece ray değişimi

Gardırop tamiri ve montajı

Oda kapısı kol, kilit, menteşe ve sürtme problemlerinin giderilmesi

Karyola montaj tamir

 

Talep üzerine teslim edilmiş mobilyaların montajı için bize ulaştığınızda ön talep bilgilerinizi alıyoruz. En kısa süre içerisinde mobilyalarınız bulunduğu mekâna gelip servis hizmetimizi sunuyoruz. Zorunlu bir durum olmadıkça mobilya montaj ve tamir hizmetimizi yerinde sağlıyoruz. Mobilyalarınızla ilgili sorunlarınızı bize iletin, en kısa süre içerisinde çözüm üretmek adına dönüş sağlayalım.

 

 

Bahçelievler İlçesi Mobilya Tamir ve Montaj Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

 

Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Bahçelievler Kocasinan Merkez, Siyavuzpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna ve Zafer mahallelerine marangoz, ray dolap tamiri, mobilya montajı ve marangoz hizmetleri vermekteyiz.

 

İlke Mobilya Bahçelievler ilçesi Montaj Kurulum ve Tamir Bakım Servisi

Etiketler:

Mobilya, Montaj, Tamir, Servis, Raydolap, Sürgülü Kapak, Gardırop, Ranza, Tv Ünite, Beşik, Büyüyen Beşik, Elbise dolabı, Şifonyer, Teknisyen, Kurulum, Hizmet, Bölge, Mahalle, Usta, Demonte, Odadan odaya, Ofis mobilyası, Mutfak dolabı, Banyo, Portmanto, Kitaplık, Mobilyalar, Komodin, Karyola, Sehpa, Kapı, Alfemo, Evmanya, Adore, Evgör, Çilek, İstikbal, Koleksiyon, Lazzoni, Vivense, Bellona, Praktiker, Tepehome, Trendyol, N11, Metalis, Mezza, Midoser, İpek mobilya, Rabi, Aeka, Tanmob, Kenyap, Rani mobilya, Montessori, Moonlife, Kzy Mobilya, Selay Mobilya, Abt Mobilya, Garaj home, Wence, Tutku yatak, Zenio, Dekorex mimar, Sunroyal, Selay mobilya, Aktehome, Temosan mobilya, Selay beşik, Koçtaş, Tekzen, Bauhaus, Yapı Market, İkea. Web site mobilya, Paket mobilya montajı, Hazır mobilya, 


Yorumlar - Yorum Yaz
Hizmet Bölgelerimiz