• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilkemtm
  • https://twitter.com/ilkemtm
  • https://www.instagram.com/ilkemtm/

Mobilya montaj diyerek geçmeyin!

 Web sitesinden veya yapı marketlerden almış olduğunuz her hangi bir mobilyanın montajı deneyimli ve tecrübeli bir usta tarafından yapılması gereken bir işlemdir. İşinde deneyimli olmayan ustalar tarafından gerek evden eve taşıma esnasında,

Mobilya Montajı Diyerek Geçmeyin!

     
      Web sitesinden veya yapı marketlerden almış olduğunuz her hangi bir mobilyanın montaj işlemi, deneyimli ve tecrübeli bir usta tarafından yapılması gerekir. İşinde deneyimli olmayan ustalar tarafından gerek evden eve taşıma esnasında, gerek ev içinde oda değişikliği dolayısıyla demonte olup, daha sonra başka bir odaya tekrar montajı yapılacak dolaplarda bir çok sorunlar ortaya çıkabilmekte. İstanbul'un 
tüm bölgelerine hizmet veren ilke mobilya tamir montaj servisi, vermiş olduğu hizmetten dolayı mennuniyet garantisi vermektedir.

 yapılacak dolaplarda bir çok sorunlar ortaya çıkabiliyor. İstanbul'un tüm bölgelerinde hizmet veren firmamız, yapmış olduğu hizmetten dolayı memnuniyet garantisi veriyor.

      Evden eve taşıma hizmeti veren firmaların taşınma sonrası mobilyaların kurulum aşamasında bazı hatalardan dolayı, parçalarda kırılma veya deformasyon söz konusu olabiliyor. Lütfen alt tarafı mobilya montajı diyerek geçmeyin. Bu iş sandığınız kadar basit ve kolay bir iş değildir. Deneyimli ve tecrübeli teknisyenler tarafından titiz ve özenle montajı yapılmalıdır. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.  

 Evden eve taşıma hizmeti veren firmaların taşınma sonrası mobilyaların kurulum aşamasında bazı hatalardan dolayı, parçalarda kırılma veya deformasyon söz konusu olabiliyor. Lütfen mobilya montaj kurulum deyip geçmeyin. Sandığınız kadar basit bir iş değil.      İstanbul'un tüm bölgelerine hizmet veren ilkemtm firmamız ikea, koçtaj, tekzen, bauhaus vb yapı marketlerden veya web siteleri üzerinden satın almış olduğunuz mobilyaların montaj kurulum ve tamiri için firmamızla iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Her türlü ev veya ofis mobilyası, gardırop, sürgülü ray kapaklı elbise dolapları, mutfak dolabı, banyo dolabı, portmanto, kütüphane ve benzeri mobilyalar için firmamızı arabilirlisiniz. 

     Not: Doğru montaj kurulum fiyat bilgisi almak için lütfen 0532 565 8307 nolu WhatsApp numaramıza kurulacak olan ürünün resmini gönderip fiyat bilgisi alabilirsiniz. 


 İstanbul'un tüm bölgelerine hizmet veren firmayız. ikea, koçtaş, tekzen, bauhaus vb. yapı marketlerden veya internet üzerinden satın almış olduğunuz mobilyaların montaj kurulum veya tamiri için firmamızla iletişime geçip fiyat bilgisi alabilirsiniz. Her türlü ev/ofis mobilyası, gardrop, sürgülü dolap,yemek odası, çocuk odası, bebek odası, ofis mobilyaları vb. montajı için bizi arayabilirsiniz.

Etiketler: Mobilya, Montaj, Tamir, Servis, Raydolap, Sürgülü Kapak, Gardırop, Ranza, Tv Ünite, Beşik, Büyüyen Beşik, Elbise Dolabı, Şifonyer, Teknisyen, Kurulum, Hizmet, Bölge, Mahalle, Usta, Demonte, Odadan Odaya, İkea Kurulum, Koçtaş Mobilya, Tekzen, Bauhaus, Yapı Mrket, Web Site, Paket Mobilya, Mutfak Dolabı, Banyo, Portmanto, Kitaplık, Mobilyalar, Komodin, Ranza, Karyola, Sehpa, Oda kapısı, alfemo, Evmanya, Adore, Evgör, Çilek, İstikbal, Koleksiyon, Lazzoni, Vivense, Bellona, Praktiker, Tepehome, Trendyol, N11, Metalia, Mezza, Midoser, İpek Mobilya, Rabi Mobilya, Aeka Mobilya, Tanmob, Kenyap, Rani Mobilya, Montessori, Moonlife, Kzy Mobilya, Setay Gardırop, Abete Mobilya, Garajhome, Wence, Tutku Yatak, Zenio, Dekorex Mimar, Sunroyal, Setay Mobilya, Aktehome, Tumosan Mobilya, Setay Beşik, İlke mobilya, İlkemtm, 


Yorumlar - Yorum Yaz
Hizmet Bölgelerimiz