• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilkemtm
  • https://twitter.com/ilkemtm
  • https://www.instagram.com/ilkemtm/

Mobilya Montaj ve De-montaj

 Mobilya her kurumun ana parçasıdır. Mobilyasız bir ev veya ofis düşünülemez. Mobilyalar sadece ihtiyaçlarımızı karşılayan değil, aynı zamanda yerleştiği farklı kurumların ihtişamını arttıran araçlardır. Mobilya satın almak başka bir iştir, montajını yapmak bambaşka iştir. Satın almış olduğunuz mobilyalar her ne kadar kalitelide olsalar da, asıl kalite montaj kısmında gizlidir. Unutmayın mobilyalarınız ne kadar kaliteli olursa olsun, kötü bir montaj işlemi mobilyanızın ömrünün kısa olmasına sebebiyet verecektir.

Mobilya montaj ve de-montaj

       Mobilya her kurumun ana parçasıdır. Mobilyasız bir ev veya ofis düşünülemez. Mobilyalar sadece ihtiyaçlarımızı karşılayan değil, aynı zamanda yerleştiği farklı kurumların ihtişamını arttıran araçlardır. Mobilya satın almak başka bir iştir, montajını yapmak bambaşka iştir. Satın almış olduğunuz mobilyalar her ne kadar kalitelide olsalar da, asıl kalite montaj kısmında gizlidir. Unutmayın mobilyalarınız ne kadar kaliteli olursa olsun, kötü bir montaj işlemi mobilyanızın ömrünün kısa olmasına sebebiyet verecektir. Asıl kaliteyi belirleyen montajdır. Kalitesiz malzeme kullanılmış herhangi bir mobilya doğru montaj yöntemiyle uzun yıllar kullanılabilir. Bu yüzden kesinlikle satın almış olduğunuz veya demontaj halindeki mobilyanızın montaj işlemini mutlaka işinde uzman deneyimli bir personel tarafından yapılmalıdır.

 Asıl kaliteyi belirleyen montajdır. Kalitesiz malzeme kullanılmış herhangi bir mobilya doğru montaj yöntemiyle uzun yıllar kullanılabilir. Bu yüzden kesinlikle satın almış olduğunuz veya demontaj halindeki mobilyanızın montaj işlemini mutlaka işinde uzman deneyimli bir personel tarafından yapılmalıdır.
 

       Mobilyanın montajı veya demontaj işlemi çok basit görünse de aslında bu iş görüldüğü kadar basit değildir. Bu konuda uzman deneyimli profesyonel bir usta tarafından yapılması gereken bir olduğunu altını çizerek belirtmek istiyorum. Çünkü mobilyanın ömrünü korumak için, sökerken veya monte ederken hangi bağlantıların nasıl söküleceğini ve sökülmesi gerektiğini bilmek önemlidir. Bazı bağlantıların tekrar sökülmesi, eklemlerin gevşemesine ve tekrar kullanılamaz hale gelmesine neden olur.

 Mobilyanın montajı veya demontaj işlemi çok basit görünse de aslında bu iş görüldüğü kadar basit değildir. Bu konuda uzman deneyimli profesyonel bir usta tarafından yapılması gereken bir olduğunu altını çizerek belirtmek istiyorum. Çünkü mobilyanın ömrünü korumak için, sökerken veya monte ederken hangi bağlantıların nasıl söküleceğini ve sökülmesi gerektiğini bilmek önemlidir. Bazı bağlantıların tekrar sökülmesi, eklemlerin gevşemesine ve tekrar kullanılamaz hale gelmesine neden olur.

Montaj işlemi basit bir işlemdir fakat bir o kadar da karmaşık bir iştir. İçinden çıkamadığınız durumlarda mobilyanıza daha fazla zarar vermeden bizimle iletişime geçerek dest

ek alabilirsiniz. Montaj işlemi basit bir işlemdir fakat bir o kadar da karmaşık bir iştir. İçinden çıkamadığınız durumlarda mobilyanıza daha fazla zarar vermeden ilke mobilya tamir montaj servisinden destek alabilirsiniz.

 
 Montaj işlemi basit bir işlemdir fakat bir o kadar da karmaşık bir iştir. İçinden çıkamadığınız durumlarda mobilyanıza daha fazla zarar vermeden bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Montaj işlemi basit bir işlemdir fakat bir o kadar da karmaşık bir iştir. İçinden çıkamadığınız durumlarda mobilyanıza daha fazla zarar vermeden ilke mobilya tamir montaj servisinden destek alabilirsiniz.
        

 İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet veren firmamız, ikea, tezken, koçtaş, bauhaus vb. yapı marketlerden veya internet satın almış olduğunuz her türlü marka/model de ister konut mobilyası isterse ofis mobilyası olsun fark etmeksizin tüm mobilyalarınızın montaj/demontaj işlemi için firmamızı arayabilirsiniz. İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet veren firmamız, ikea, tezken, koçtaş, bauhaus vb. yapı marketlerden veya internet satın almış olduğunuz her türlü marka/model de ister konut mobilyası isterse ofis mobilyası olsun fark etmeksizin tüm mobilyalarınızın montaj/demontaj işlemi için 7/24 firmamızı arayabilirsiniz.
Etiketler: Mobilya, Montaj, Demontaj, Tamir, Servis, Raydolap, Sürgülü Kapak, Gardırop, Ranza, Tv Ünite, Beşik, Büyüyen Beşik, Elbise Dolabı, Şifonyer, Teknisyen, Kurulum, Hizmet, Bölge, Mahalle, Usta, Demonte, Odadan Odaya, İkea Kurulum, Koçtaş Mobilya, Tekzen, Bauhaus, Yapı Mrket, Web Site, Paket Mobilya, Mutfak Dolabı, Banyo, Portmanto, Kitaplık, Mobilyalar, Komodin, Ranza, Karyola, Sehpa, Oda kapısı, alfemo, Evmanya, Adore, Evgör, Çilek, İstikbal, Koleksiyon, Lazzoni, Vivense, Bellona, Praktiker, Tepehome, Trendyol, N11, Metalia, Mezza, Midoser, İpek Mobilya, Rabi Mobilya, Aeka Mobilya, Tanmob, Kenyap, Rani Mobilya, Montessori, Moonlife, Kzy Mobilya, Setay Gardırop, Abete Mobilya, Garajhome, Wence, Tutku Yatak, Zenio, Dekorex Mimar, Sunroyal, Setay Mobilya, Aktehome, Tumosan Mobilya, Setay Beşik, İlke mobilya, İlkemtm, 


Yorumlar - Yorum Yaz
Hizmet Bölgelerimiz