• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilkemtm
  • https://twitter.com/ilkemtm
  • https://www.instagram.com/ilkemtm/

Mobilya Tamir ve Montaj

 Mobilyalar yıllardır evlerimizin ve ofislerimiz vazgeçilmez ana parçasıdır. Mobilyasız bir ev veya ofis düşünülemez. Sadece ihtiyaçlarımızı karşılayan değil, aynı zamanda yerleştiği farklı mekânların ihtişamını arttıran araçlardır. Mobilya satın almak çok kolaydır ama doğru mobilyayı kalitesini belirlemek için mobilya yapımında kullanılan malzemeler hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.Mobilya Tamir Montaj

         Mobilyalar yıllardır evlerimizin ve ofislerimiz vazgeçilmez ana parçasıdır. Mobilyasız bir ev veya ofis düşünülemez. Sadece ihtiyaçlarımızı karşılayan değil, aynı zamanda yerleştiği farklı mekânların ihtişamını arttıran araçlardır. Mobilya satın almak çok kolaydır ama doğru mobilyayı kalitesini belirlemek için mobilya yapımında kullanılan malzemeler hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Ev veya işyerinde kullandığınız mobilyalar sökülüp tekrar montaj yapılırken, bir yerden bir yere taşınırken veya zamanla kullanımdan dolayı hasarlar oluşmaya başlar. Bu sorunlar başlıca menteşelerde kırılma, mutfak dolabı bardaklık bölmesindeki yukarı kalkan kapakların makaslarında veya amortisörlerinde oluşan sorun nedeniyle durmayan kapaklar, kapanmayan kapaklar, zor çalışan çekmece rayları, sürgülü raylı kapaklarda, yatak bazasının amortisör makaslarında vs. buna benzer olarak birçok sorunlar karşımıza çıkmaktadır.

 Mobilyalar ahşaptan imal olması nedeniyle kolay hasar alabiliyor. Evden eve taşıma hizmeti veren bazı firmalar işlerini gelişi güzel yaptığından dolayı geride birçok sorunlar bırakabiliyorlar. Genelde en çok mobilyalarda karşımıza çıkıyor. Mobilya montaj işlemi işinde deneyimli profesyonel elemanlar tarafından yapılması gereken bir iştir.

         Mobilyalar ahşaptan imal olması nedeniyle kolay hasar alabiliyor. Evden eve taşıma hizmeti veren bazı firmalar işlerini gelişi güzel yaptığından dolayı geride birçok sorunlar bırakabiliyorlar. Genelde en çok mobilyalarda karşımıza çıkıyor. Mobilya montaj işlemi işinde deneyimli profesyonel elemanlar tarafından yapılması gereken bir iştir. Kaliteli bir mobilyanın montajı işinde uzman olmayan personel tarafından yapıldığında ilerleyen zamanlarda birçok sorunları da beraberinde getirecektir. Bu yüzden mobilyalarınızı demontaj ve montaj yaptırırken iki kere düşünün. Bu işi yapacak personelin deneyimli olup olmadığını iyi bilmenizde fayda var.


 Mobilyalar ahşaptan imal olması nedeniyle kolay hasar alabiliyor. Evden eve taşıma hizmeti veren bazı firmalar işlerini gelişi güzel yaptığından dolayı geride birçok sorunlar bırakabiliyorlar. Genelde en çok mobilyalarda karşımıza çıkıyor. Mobilya montaj işlemi işinde deneyimli profesyonel elemanlar tarafından yapılması gereken bir iştir. Kaliteli bir mobilyanın montajı işinde uzman olmayan personel tarafından yapıldığında ilerleyen zamanlarda birçok sorunları da beraberinde getirecektir.

      Mobilyaların sökülmesi çok basit gibi görülse de, aslında bu iş tecrübeli teknisyen tarafından yapılması gereken bir uygulamadır. Çünkü mobilyaların ömrünü korumak sökerken ve monte ederken hangi parçaların/bağlantıların nasıl sökülebileceğini ve sökülmesi gerektiğini çok iyi bilmesi gerekir. Aksi takdirde bazı eklemlerin gevşemesine ve tekrar kullanılamaz hale gelmesine neden olur.


 Mobilyaların sökülmesi çok basit gibi görülse de, aslında bu iş tecrübeli teknisyen tarafından yapılması gereken bir uygulamadır. Çünkü mobilyaların ömrünü korumak sökerken ve monte ederken hangi parçaların/bağlantıların nasıl sökülebileceğini ve sökülmesi gerektiğini çok iyi bilmesi gerekir.       İlke mtm (mobilya tamir ve montaj) firması olarak özellikle mobilyaların demontaj ve montajını yaparken ilerleyen zamanlarda oluşabilecek sorunlarında önüne geçmek için elimizden geldiğince gayret göstermeye çalışıyoruz. Çünkü bazı mobilyalar kaliteli olurken bazıları ise kalitesiz olurlar. Genelde kalitesiz mobilyalarda bazı vidaları yanımızda getirdiğimiz kendi vidalarımızla değiştiriyoruz. Çalışma hayatımızda en çok genelde bu tür sorunları internet üzerinden satılan hazır modüler mobilyalarda karşılaşıyoruz. İstanbul'un tüm bölgelerine hizmet veren firmayız. ikea, koçtaş, tekzen, bauhaus vb. yapı marketlerden veya internet üzerinden satın almış olduğunuz mobilyaların montaj kurulum veya tamiri için firmamızla iletişime geçip fiyat bilgisi alabilirsiniz. Her türlü ev/ofis mobilyası, gardrop, sürgülü dolap,yemek odası, çocuk odası, bebek odası, ofis mobilyaları vb. montajı için bizi arayabilirsiniz.

       İstanbul'un tüm bölgelerine hizmet veren firmayız. ikea, koçtaş, tekzen, bauhaus vb. yapı marketlerden veya internet üzerinden satın almış olduğunuz mobilyaların montaj kurulum veya tamiri için firmamızla iletişime geçip fiyat bilgisi alabilirsiniz. Her türlü ev/ofis mobilyası, gardrop, sürgülü dolap,yemek odası, çocuk odası, bebek odası, ofis mobilyaları vb. montajı için bizi arayabilirsiniz.
Etiketler: Mobilya, Montaj, Tamir, Servis, Raydolap, Sürgülü Kapak, Gardırop, Ranza, Tv Ünite, Beşik, Büyüyen Beşik, Elbise Dolabı, Şifonyer, Teknisyen, Kurulum, Hizmet, Bölge, Mahalle, Usta, Demonte, Odadan Odaya, İkea Kurulum, Koçtaş Mobilya, Tekzen, Bauhaus, Yapı Mrket, Web Site, Paket Mobilya, Mutfak Dolabı, Banyo, Portmanto, Kitaplık, Mobilyalar, Komodin, Ranza, Karyola, Sehpa, Oda kapısı, alfemo, Evmanya, Adore, Evgör, Çilek, İstikbal, Koleksiyon, Lazzoni, Vivense, Bellona, Praktiker, Tepehome, Trendyol, N11, Metalia, Mezza, Midoser, İpek Mobilya, Rabi Mobilya, Aeka Mobilya, Tanmob, Kenyap, Rani Mobilya, Montessori, Moonlife, Kzy Mobilya, Setay Gardırop, Abete Mobilya, Garajhome, Wence, Tutku Yatak, Zenio, Dekorex Mimar, Sunroyal, Setay Mobilya, Aktehome, Tumosan Mobilya, Setay Beşik, İlke mobilya, İlkemtm, 


Yorumlar - Yorum Yaz
Hizmet Bölgelerimiz