• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilkemtm
  • https://twitter.com/ilkemtm
  • https://www.instagram.com/ilkemtm/

Buzdolabi Yeri Acmak

 Baktınız ki buzdolabı ya mutfağın kapısından geçmiyor ya da mutfak dolabında buzdolabı için ayrılan bölüme sığmıyor.

Buzdolabı yeri açma


        Uzun zamandır kullandığımız buzdolapları, iç hacim alan azlığı nedeniyle zaman zaman yetersiz kalabiliyor. Bu durumda daha geniş iç hacimli dolap arayışına gireriz. Mağazadan veya internet üzerinden aradığınız buzdolabını buldunuz. Kargo veya mağaza teslim elemanları dolabınızı teslim etti. Baktınız ki buzdolabı ya mutfağın kapısından geçmiyor ya da mutfak dolabında buzdolabı için ayrılan bölüme sığmıyor. Bu durumda buzloabı yeri genişletmek için marangoz arayışına gireriz.

 Günümüzde karşılaştığımız buzdolapları artık daha büyük hacimlerde karşımıza çıkmaktadır.

      Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün farklı ebatlarda buzdolabı, farklı markalarda çeşitli modellerde insanların beğenisine sunuluyor.Günümüzde karşılaştığımız buzdolapları artık daha büyük hacimlerde karşımıza çıkmaktadır. Geniş hacimli buzdolapları her ne kadar hayatımızı kolaylaştırsa da zaman zaman sorunları da beraberinde getirmektedir. Özellikle mutfak dolaplarında buzdolabı için ayrılmış bir bölüm vardır. Yeni alınacak bir dolabını ölçüsünün bu alan ölçülerine uygun olması, daha sonra çıkacak tatsız durumların önlenmesi açısından çok önemlidir.

 Buzdolabı kabin alanının ölçüsünü bilmeden yeni alınacak buzdolabının, mutfak dolabında tadilatına ya da mutfak dolabını değiştirmek zorunda bırakacaktır.      
      Buzdolabı kabin alanının
 ölçüsünü bilmeden yeni alınacak buzdolabının, mutfak dolabında tadilatına ya da mutfak dolabını değiştirmek zorunda bırakacaktır. Bazı durumlarda mutfak kapısından da geçmeyebiliyor. Bu yüzden kapı ölçüsüne de dikkat etmelisiniz. Buzdolabı almadan önce mevcut buzdolabı alanını ve kapı alanını ölçmenizde fayda vardır.


Yorumlar - Yorum Yaz
Hizmet Bölgelerimiz